Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 250,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 29/11/2023 10:51 Post ID: 173419


Pagesa

250,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 189.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 875 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Botanik - Harta
Lexime 22

Disponojme, Apartament 2+1 per Shitje
Apartamenti ndodhet ne zonen, Kopshti Botanik.
informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit : 188.9m2
• Sipërfaqja e verandes :21.4m2
• Kati 2

Organizimi i brendshëm:
•Ambient ndenje dhe Ambienti gatimit.
•2 Dhoma gjumi.
• 2 tualete
•1 Ballkon
• 1 Lavanderi
• Koridor shperndares
• Orientimi Lindje
•Pamje nga liqeni artificial
Cilesime te tjera:
• Rezidence e re
• Ashensor
• Me hipotek
• Vetrata termike dopio xham
• Sistem multi strade

Për ta vizituar na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Kopshti Botanik
Çmimi: €250.000
Siperfaqja totale: 189 m²
Siperfaqja e brendshme: 170 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2014


📞 Kontakti: Helios Kullolli
[email protected]