Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 159,250 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 29/11/2023 14:57 Post ID: 173138


Pagesa

159,250 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 91.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 9
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 597 Euro
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko - Harta
Lexime 107

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje, në Kompleksin Fiori Di Bosco, në Don Bosko.
Fiori Di Bosco, është një kompleks rezidencial me sipërfaqe totale ndërtimi rreth 75.000 m2, ku 50% e zë gjelbërimi dhe hapësirat rekreative. Kompleksi Fiori Di Bosco është konceptuar me shpërndarje në 6 godina individuale, 10 kate secila, me distancë optimale midis tyre deri në 40 metra.
Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i ri.
• Kati i 9 banim.
• Sipërfaqja e apartamentit (Bruto): 91 M2 .
• Sipërfaqja e apartamentit (Neto): 81 M2 .
• Me certifikatë Pronësie
•Orinetim: Lindje


Organizimi
•Sallon ndenjie
•Ambient gatimi
•2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• Nërtim i vitit 2021
• Fasadë e ventiluar
• Xhama structural në fasadë
• Vetrata termike
•Fasadë e Ventiluar

Për ta vizituar na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Don Bosko
Çmimi: €155.000
Siperfaqja totale: 91 m²
Kati: 9
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh


📞 Kontakti: Future Home Don Bosko
[email protected]