Shtepi ne shitje Vila Luksoze ne Tirane, 6+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 450,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 13/09/2023 11:11 Post ID: 173053


Pagesa

450,000 Euro

Ambjenti 6+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 360.00 m2 me 2 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 0
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1638 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku - Harta
Lexime 7

Vilë ne shitje pranë Restorant ‘’Fresku"
Vila është 3-katëshe, e organizuar në:
Kati I parë eshte 135m2 dhe eshte i perbere nga një salon + kuzhinë të përbashkët, nje korridor spacioz shperndares ne dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Kati I dytë po ashtu eshte 135m2 dhe i perbere nga nje korridor, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Kati i trete eshte nje papafingo prej 90m2 , i cili mund te behet edhe dupleks. Vila ka nje oboerr prej 135m2 ku pjesa perpara mund te perdoret per parkim.
Ka një sipërfaqe trualli total prej 360 m2 dhe hapsirë banimi 360 m2 .
Vila disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 450.000 euro