Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 180,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 13/09/2023 00:16 Post ID: 172985


Pagesa

180,000 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 126.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 837 Euro
Distanca 1.64 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 21

Disponojme apartament 3+1+2 tualete tek rruga e Dibres, zona e Selvise.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat me ashensor.

Organizohet ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti ofrohet per shitje totalisht i mobiluar.

Disponon dokumenta te rregullta.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!