Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 154,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 12/09/2023 16:15 Post ID: 172885


Pagesa

154,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 668 Euro
Distanca 2.38 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 37

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Botanik , ne hyrje te Rruges Kodra e Diellit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor
Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje ballkon si dhe nje tualet.

Per me shume informacion me telefononi!