Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 12/09/2023 11:57 Post ID: 172717


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 123.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 438 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku - Harta
Lexime 27

📣SHITET, Apartament 2+1📍Fresku, Tiranë.✨
⚜️ Pranë thesarit
⚜️ Ndërtim i ri
🪜 Kati 1 (ashensor)
📐 Siperfaqe 123 m²
🛋️Bosh
• I investuar
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim. Në çmim
Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻