Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 114,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 14/11/2023 12:22 Post ID: 172299


Pagesa

114,000 Euro

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 112.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 407 Euro
Distanca 2.42 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Pandi Dardha Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 51

id 4129413
Tek rruga Pandi Dardha, ne Laprake. Shitet apartament 2+1+ Gazoniere ne katin e 3 nga toka, pallat ekzistues, ku 2+1 eshte me siperfaqe 83.2 m² neto dhe Gazonierja 29.5 m² neto secila me Hipoteke me vehte.
Apartamentet shiten Bosh, K/bufe dhe kondicioner, mundesi shume e mire per investim dhe per banim. Orientim me diell.

Apartamenti 2+1 organizohet ne 1 sallon te madh, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, koridor shperndares.

Gazonierja organizohet ne 1 dhome, tualet, koridor shperndares.

Shiten bashke me cmimin 114000 euro i padiskutueshem.