Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 43,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 20/11/2023 20:52 Post ID: 171944


Pagesa

43,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 69.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 149 Euro
Distanca 7.03 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Teuta Kamez,Shqiperia - Harta
Lexime 1012

⚜ APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE KAMEZ

📍 Rruga "Teuta"
📐Sip. 69 m2
🧭 Orientim me drite natyrale
💶 43.000 euro

✅ Ndodhet ne katin 6 banim ne pallat faze karabina

✅ Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per me shume kontaktoni

📲

inHouse Real Estate