Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 260,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 08/09/2023 13:52 Post ID: 171661


Pagesa

260,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 108.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1221 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopeshti Botanik - Harta
Lexime 29

Shitet apartament luksoz tek Kopshti botanik prane Xhamise 2+1+2( + post parkimi),ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri,me ashensor te mireadministruar.


Apartamenti eshte i mobiluar dhe i arreduar totalisht me arkitekt me pajisjet me cilesore dhe eshte i pabanuar me pare.
Organizohet ne soxhorno me kuzhine, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone.
Ka siperfaqe totale 116 m2 dhe siperfaqe neto 108.5 m2. Siperfaqe e garazhit eshte 12 m2.


Disponon certifikate pronesie.
Cmimi i shitjes : 260,000 EUR.


Per me shume info rreth prones ju lutem kontaktoni ne nr e tel
(Agjensi Imobiliare)