Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 72,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 08/09/2023 09:24 Post ID: 171524


Pagesa

72,000 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 298 Euro
Distanca 2.23 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Pasho Hysa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 24

Apartament Studio ne Tirane tek rezidenca Kaimi ne Tirane, afer kompleksit Mangalem 21!
Apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine, sallon, zone fjetje, tualet me dritare, ballkon.
Ndodhet ne katin e katert dhe me orientim jug.
Mundesi financimi deri ne 80% te vleres!
Gati per banim ne mars 2024.