Shtepi ne shitje Shtepi Private ne Tirane, 5+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/09/2023 21:27 Post ID: 170593


Pagesa

350,000 Euro Zero Komision

Ambjenti 5+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 180.00 m2 me 3 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 2
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1515 Euro
Distanca 2.76 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kadillari Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 219

Shitet shtepi private dy kateshe me dokumenta te rregullta pronesie te Kodra e Priftit afer rreth rrotullimit te ri te shkozes.
Kjo shtepi ka dy kate dhe cdo kat ka nje siperfaqe prej 90 m2 ne total 180 m2, si dhe ka truall me.siperfaqe 326 m2
Ne katin e pare ka tre dhoma dhe dy banjo ndersa me katin e dyte ka dy dhoma dhe nje banjo,ne cdo kat ka verande te bollshme dhe ka diell gjate gjithe dites.Shtepia.mund te ndahet dhe ne dy apartamente te vecanta pasi edhe shkallet i ka jashte.
CMIMI 350.000 euro i diskutueshem