Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 58,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 18:29 Post ID: 170189


Pagesa

58,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 59.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 0 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 238 Euro
Distanca 3.60 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa tirane - Harta
Lexime 249

Disponojme shtepi ne shitje dhe me qera ne zona te ndryshme te tiranes