Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 240,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 31/08/2023 10:49 Post ID: 168711

Pagesa

240,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 127.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 920 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa Vasil Shanto, ish-UET Tirana, Albania - Harta
Lexime 11
File list: 756180_WhatsApp_Image_2022-11-08_at_15.27.23_(1).png, 756179_WhatsApp_Image_2022-11-08_at_15.27.19.png, 756181_WhatsApp_Image_2022-11-08_at_15.27.23.png, 756182_WhatsApp_Image_2022-11-08_at_15.27.24_(1).png,

Apartament 2+1+2 te Vasil Shanto ne shitje!Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim, prane ish-UET, ne zonen e Vasil Shanto. I vendosur ne katin e 8 banim, me siperfaqe neto prej 105 m2, eshte i organizuar nga 1 sallon ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Objekti ka punime shume cilesore, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Objekti perfundon ne muajin Mars 2024.Per me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Vasil Shanto, ish-UET Tirana, Albania
Çmimi: €240.000
Siperfaqja totale: 127 m²
Kati: 8
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2023
Viti i restaurimit: 2022

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🔥 Ngrohje
• 🚪 Dyer të sigurta
• Parket/Pllakë sipas zgjedhjes së klientit

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• 🏙 Pamje nga qyteti

📞 Kontakti: Klajdi Plaku
[email protected]