Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 59,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 24/09/2023 22:54 Post ID: 168285


Pagesa

59,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 244 Euro
Distanca 3.40 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Bulevardi Migjeni Kashar,Shqiperia - Harta
Lexime 652

🔱APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR

📍 Prane Vila L
📐 Sip. 69.5
🧭 Orientim me drite natyrale
💶 59.000 euro

👉1+1 me sip 69 m2, kati 3

🧱Ne faze Suvatimi

✅Ndertimi ka cilesi te larte dhe standarte bashkekohore te banimit, me hapesira clodhese dhe e pozicionuar prane rrugeve kryesore.

📲

in House Real Estate