Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 160,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 11:08 Post ID: 168282


Pagesa

160,000 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 827 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 152

⚜APARTAMENT 3+1 +2 NE SHITJE TE SELVIA

📍Prane kompleksit Halili
📐 Sip. 120 m2
🧭 Orientim me drite natyrale
💶 160.000 euro

📜Me Hipoteke


✅ Me sip 120 m2, organizohet ne korridor, sallon + ambjent gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri ne dhome ), 1 ballkon.

🔼Ne katin e 3 te nje pallati relativisht te ri me ashensor.

✅Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

⚜MUNDESI IDEALE PER BANIM !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

📲
☎️

inHouse Real Estate