Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 225,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 29/08/2023 19:33 Post ID: 168279


Pagesa

225,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 125.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 12 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 948 Euro
Distanca 1.62 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Medar Shtylla Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 12

OKAZION ‼️‼️‼️

🔱APARTAMENT 2+1 +2 NE SHITJE TE KOMUNA E PARISIT

💶 225.000 Euro

🏙White Tower

📐Sip 125 m2

⏏️Kati 12

📌Objekti i propozuar gjendet në Rr. "Medar Shtylla", në zonën e njohur si Komuna Parisit.

✅Ajo shtrihet në një zonë ku ndërtimet e reja 7-8-9-10-11-12 kate janë formacionet urbane kryesore që e definojnë zhvillimin e zonës.

✅Godina e propozuar është konceptuar si një objekt i zhvilluar në vertikalitet. Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapsira të bollshme.

✅Fasada e objektit synon të ketë një simetri në grid-in e tij, për t'u lehtësuar nga një hapje në katin e katërt, të cilat në konturimin e objektit në vetvete lehtësohen nga përdorimi i elementit të xhamit. Ky kat është më i lartë në lartësi sesa kati mesatar i objektit.

✔️Super mundesi INVESTIMI !!!

👨🏻‍💻in House Real Estate