Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 108,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 29/08/2023 15:52 Post ID: 168196


Pagesa

108,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 93.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 466 Euro
Distanca 3.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Sotir Caci Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 51

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+2blk + Post Parkimi, Fresk, 108000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Sotir Caci, Fresk.

• Kati 7

•Pallat i ri, me ashensor

•Siperfaqe 91 m²

💶 108000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 91 m² dhe ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet i mobiluar.

Gjithashtu me apartamentin shitet edhe posti parkimit me siperfaqe 18 m², me cmim 730 euro/m².

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, shume prane Restorant Freskut.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE