Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 99,900 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 30/08/2023 23:43 Post ID: 167919


Pagesa

99,900 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 113.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 413 Euro
Distanca 3.60 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 44

Shitet apartament me siperfaqe totale 112m
Disponon sallon+kuzhine 2dhoma gjumi 2 tualete
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Per cdo informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni