Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 62,400 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 31/08/2023 15:42 Post ID: 167800


Pagesa

62,400 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 78.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 252 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa linze - Harta
Lexime 368

📣 SHITET, Apartament 2+1+2📍Fresk,Tiranë.

⚜️Rruga e Dajtit, Linëz
⚜️Ndërtim i ri

🪜 Kati 1 (ashensor)
📐 Sipërfaqe totale 78 m²
🛋️Bosh
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 2 Tualete
• Ndërtesë cilësore
• Planimetri me kubaturë të regullt.

- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim. Aktualisht në fazë ndërtimi 🛠.

💶 Çmimi 62.400 Euro
📲 Kontaktoni

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻