Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 57,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 26/08/2023 12:01 Post ID: 167379


Pagesa

57,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 243 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Dogana , Rruga 29 Nentori ,Tirana Entry - Harta
Lexime 52

Shitet Apartament 1+1 tek dogana Tirana Entry
Kemi 2 opsione 1+1 kati 2 dhe 4 eshte opsion kleringu cmim okazion .