Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 23/08/2023 13:08 Post ID: 166402


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 114.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 507 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa pallatet cabej - Harta
Lexime 9

Shitet apartament 2+1 (konvertuar ne 3+1) ne Yzberisht tek pallatet cabej, me nje siperfaqe totale prej 114.7m2.
Ndodhet ne katin e 8-te (jo i fundit) nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon se bashku me ambientin e ngrenies, 3 dhoma gjumi , 2 tualete njeri me dritare dhe 1 ballkon te bollshem dhe me nje pamje panoramike.
Eshte pjese e nje kompleksi te viteve te fundit dhe ka dalje te menjehershme ne rruge kryesore.
Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites per shkak te katit dhe orientimit.
Shitet i mobiluar si ne foto.
Disponon dokumentacion te rregullt hipoteko