Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/08/2023 14:09 Post ID: 166072


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 92.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 378 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Pallatet Cabej - Harta
Lexime 67

Ky apartament i mobiluar me siperfaqe totale prej 92 m2 dhe siperfaqe te brendshme 80 m2 ndodhet ne katin e 8-te.

Adresa: Tiranë, Pallatet Cabej
Çmimi: €85.000
Siperfaqja totale: 92 m²
Siperfaqja e brendshme: 80 m²
Kati: 8
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 2009

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• ➡️ Lindje

📞 Kontakti: Taulant Hallaci
[email protected]