Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 95,900 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/08/2023 12:45 Post ID: 165066


Pagesa

95,900 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 77.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 405 Euro
Distanca 1.20 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir Tirane - Harta
Lexime 13

Apartament ne shitje 2+1 prane Vila L, ne Astir!
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili eshte ne ndertim e siper, ne faze te avancuar punimesh, prane Viles L ne Astir, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode, si dhe aksesin direkt me rruget hyrese dhe dalese te kryeqytetit.
Ka nje siperfaqe prej 87.5m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon, si dhe nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve.
Rezidenca eshte nje nga me te mirat ne zone, me punime cilesore ku vlejne te theksohen,
- fasada e ventiluar, cilesia me e larte e termoizolimit,
- vetratat plastike, dopioxham, me gaz argon,
- parket laminat, ne te gjithe siperfaqen e apartamentit,
- sistemi i kondicionimit qendror multisplit, etj.
Rezidenca aktualisht eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne veren e vitit 2024.