Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 102,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 16/08/2023 11:11 Post ID: 164391


Pagesa

102,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 480 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa LINZE - Harta
Lexime 17

Shitet Apartament 2+1+1 siper Restorant Freskut ne Linz. Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje soxhorno bashk me guzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet e nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe me hipotek te rregullt. Shitet per 1200€/m2.
SHITET PER 102,000 EURO