Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 15,300,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 11/08/2023 14:03 Post ID: 163356


Pagesa

15,300,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 64647 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 14

Apartament 1+1 per shitje, Komuna e Parisit, Rruga Medar Shtylla.
Informacion mbi apartamentin.
• Siperfaqe bruto 85.2m2,
• Siperfaqe neto 71m2
• Koridor shperndare
• Ambjent ndenje
• Ambjent gatimi
• Tualet
• Dhome gjumi.
• 2 poste parkimi opsionale ne katin -5 me 25.000 uro secili

INFORMACION MBI REZIDENCEN:
• Sipërfaqja totale e ndërtimit: 32580 m²
• Kate mbi toke: 16/17 kate
• Kate nen toke: 5 kate
• Godina e propozuar është konceptuar si një objekt i zhvilluar në vertikalitet.
• Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare.
• Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapsira të bollshme.