Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 125,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 13/09/2023 12:18 Post ID: 161834


Pagesa

125,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 508 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Shkolla e Baletit - Harta
Lexime 141

Të dhëna mbi apartamentin :

Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
2 Dhoma Gjumi
Tualet me dritare
Ballkon
Kati 3
Pallat ekzistues
80 m2
I mobiluar

Cilësime të tjera:
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !ID: 49134