Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 80,600 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 07/09/2023 16:31 Post ID: 161170


Pagesa

80,600 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 89.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 0 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 310 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresk - Harta
Lexime 27

Apartament 1+1 per shitje me vendodhje ne Fresk.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Sipërfaqe: 78.57 m2 (neto)
• Sipërfaqe: 89.61 m2 (bruto)
• Kubaturë e Rregullt
Organizimi :
•Salloni ndenje dhe kuzhina
•1 Dhome Gjumi
•1 Tualet
• Ballkon
Cilësime të tjera:
• Ndertim i ri, me ashensor
• Bosh
• I investuar
• Parket
• Ndertim i vitit 2022
• Ne proces Hipotekimi

Për ta vizituar na kontaktoni!