Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 199,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 03/08/2023 23:52 Post ID: 161097


Pagesa

199,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 762 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mihal Grameno Tirana, Albania - Harta
Lexime 40

Apartamenti ndodhet tek Shkolla e Baletit, rruga "Mihal Grameno".

Pjesë e një godine banimi dhe shërbime 1,8,9 dhe 10 kate me 2 kate parkim nëntokë.Informacion mbi Apartamentin:• Sipërfaqe e brendshme: 86.7 m²

• Sipërfaqe e përbashkët: 12.88 m²

• Sipërfaqe totale: 99.58 m²• Pozicionohet në katin e 9 banim, të një ndërtimi të ri me ashensor.

• Cilësia e ndërtimit sipas standarteve europiane.

• Në fazë ndërtimi.

GJITHASHTU KEMI OPSIONE TE TJERA 2+2, 1+1 DHE GARSIONIERE

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontakton

Adresa: Tiranë, Rruga Mihal Grameno Tirana, Albania
Çmimi: €199.000
Siperfaqja totale: 100 m²
Siperfaqja e brendshme: 87 m²
Kati: 9
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2023

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🌡 Kondicioner
• 🛗 Ashensor
• 🔥 Ngrohje
• 🪵 Parket
• 🚪 Dyer të sigurta
• Sistem Chiller/Multisplit
• 🚽 Tualete Incaso
• 💎Luxury
• Parket/Pllakë sipas zgjedhjes së klientit

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• 🌳 Kopsht / Obor
• 🅿️ Parkim
• 📦 Depo
• 🏙 Pamje nga qyteti
• Fasadë e Ventiluar

📞 Kontakti: Ledian Dedja
[email protected]