Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 118,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 31/07/2023 17:19 Post ID: 159793


Pagesa

118,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 106.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 487 Euro
Distanca 2.13 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e Re Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 30

Apartamenti ndodhet ne kat 2 te kompleksi Fratari
Ka siperfaqe bruto 104 m2
Shitet bosh
Organizuar ne :
•Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
•2 Dhoma Gjumi
•2 Tualet
Per me shume info me kontaktoni!