Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 83,700 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 28/07/2023 08:41 Post ID: 158898


Pagesa

83,700 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 84.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 322 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sokrat Miho, Astir - Harta
Lexime 54

Shitet apartamenti 2+1 i pozicionuar tek rruga "Sokrat Miho" Unaza e Re, Tirane.

Informacion mbi apartamentin:
~ Siperfaqja e apartamentit (bruto): 83.70 m2
~ Siperfaqja e apartamentit (neto): 71.78 m2.


Apartamenti organizohet ne:
~ Ambjent ndenje
~ Ambjent gatimi
~ 2 Dhoma gjumi
~ 1 Tualet
~ Ballkon

Cilesime te tjera:
~ Ndertim i ri
~ Cilesi shume e larte e ndertimit
~ Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.
💰Cmimi 83.700 EURO
☎️