Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 105,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/07/2023 20:55 Post ID: 157392


Pagesa

105,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 104.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 402 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Spiro Floqi - Harta
Lexime 15

Apartament ne shitje 2+1 ne Astir

Ky apartament me siperfaqe totale 104 m2 eshte nje oferte e mrekullueshme ne tregun imobiliar. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te pajisur me ashensor, i cili ofron nje lehtesi te madhe ne levizje dhe komoditet.

Apartamenti eshte i bosh, duke ju dhene mundesine te personalizoni ambientin sipas shijes dhe nevojave tuaja. Te gjithe ambientet jane te bollshme dhe te ndricuara mire.

Ndodhet ne orientim veri-lindje, i cili ofron nje ndricim te mire natyral gjate gjithe dites. Nje karakteristike tjeter e rendesishme e ketij apartamenti eshte ballkoni, i cili ofron nje hapesire shtese per te shijuar pamjen dhe ajrin e paster.

Ne te vertete, ky apartament eshte nje zgjedhje e shkelqyer per ata qe kane nevoje per hapesire, komoditet dhe ndricim te mire. Mos hezitoni te na kontaktoni per te pare kete prone dhe per te diskutuar mundesite e saj. Jemi te sigurt se do te jeni te kenaqur me cfare ofron kjo prone dhe me sherbimin tone profesional.

Adresa: Tiranë, Spiro Floqi
Çmimi: €105.000
Siperfaqja totale: 104 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2013

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• ↗️️ Veri-Lindje

📞 Kontakti: First Invest -
[email protected]

Adresa: Tiranë, Spiro Floqi
Çmimi: €105.000
Siperfaqja totale: 104 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2013

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• ↗️️ Veri-Lindje

📞 Kontakti: First Invest
[email protected]