Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 65,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 05/12/2023 10:21 Post ID: 156260


Pagesa

65,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 277 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Dogana, Tirane, Shqiperi - Harta
Lexime 943

Apartamenti ndodhet tek kompleksi Tirana Entry, Dogana.
Informacion mbi pronën:
• Siperfaqe Bruto: 59.7 m2
• Siperfaqe Neto: 50.6 m2
• Kati i 3 Teknik
• Orientim Veri-Perendim

Organizimi:
Ambjent ndenje dhe ambient gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet
1 Ballkon.

Cilësime të tjera:
• Bosh
• Me ashensor
• Kubaturë e rregullt.
• Parket,pllake sipas zgjedhjes se klientit
• Fasade e ventiluar
• Vetrata dopio xham

Për ta vizituar na kontaktoni!