Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 98,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/07/2023 12:16 Post ID: 155891


Pagesa

98,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 62.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 461 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Shkolla e Baletit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 56

ID: Billion2945
Shitet apartament 1+1 i ndodhur ne zonen e Rruges se Elbasanit,prane Xhamise se Tabakeve. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje planimetri dhe kubature te rregullt me orientim nga lindja gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e kerkuar qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen , dhomen e gjumit e cila ka dalje ne ballkoni dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni .

Adresa: Tiranë, Shkolla e Baletit, Tirana, Albania
Çmimi: €98.000
Siperfaqja totale: 62 m²
Kati: 3
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Mobilimi: E Mobiluar


📞 Kontakti: Billio G&G Group
[email protected]