Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 50,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 15/07/2023 10:29 Post ID: 155184


Pagesa

50,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 55.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 192 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa FRESK - Harta
Lexime 83

📣 SHITET, Apartament 1+1📍 Fresk, Tiranë.✨
⚜️Ndërtim i ri
🪜 Kati 1 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 55.71 m²
🛋️Bosh
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet
• Ndërtesë cilësore
• Planimetri me kubaturë të regullt.
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim. Aktualisht në fazë përfundimtare punimesh 🛠.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻