Shtepi ne shitje Apartament ne Vlore, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 65,000 Euro. Vlore

Shtepi ne shitje 13/07/2023 16:59 Post ID: 154658


Pagesa

65,000 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 306 Euro
Qyteti - Zona Vlore - Orikum
Adresa Rruga : Orikumi - Harta
Lexime 247

Apartament ne shitje ne Orikum,me projekt ndertimi eshte 1+1/64 m2 por pronari para disa vite ka mare nje leje ne bashki per te ber nje shtes.
Shtesa eshte e rregullt me leje nga bashkia. Apartamenti aktualisht eshte 90 m2 me dy dhoma shtes dhe ballkon...ne total 1 sallon + guzhin,
2 dhoma gjumi,tualet dhe nje dhom qe mund te sherbej dhe si dhom gjumi shtes +ballkon.
Me certifikat te rregullt