Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 80,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 12/07/2023 11:43 Post ID: 154013


Pagesa

80,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 77.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 295 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Shefqet Kuka Tirana, Albania - Harta
Lexime 49

- Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Freskut, ne katin e 3 te nje ndertimi i ri (ndertim i vitit 2012) i pajisur me ashensor. Apartamenti ka Sipërfaqe totale 77,44m2 dhe organizohet ne nje koridor, Sallon ndenje + Kuzhina e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje te lire nga Mali i Dajtit. Apartamenti ndodhet ne nje Rezidenc banimi, duke ju ofruar siguri, qetesi dhe facilitete. Prona shitet e mobiluar dhe disponon Certifikate Pronesie. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !

Adresa: Tiranë, Rruga Shefqet Kuka Tirana, Albania
Çmimi: €80.000
Siperfaqja totale: 77 m²
Kati: 3
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Mobilimi: Bosh


📞 Kontakti: Johan Bundo
[email protected]