Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 137,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 06/07/2023 20:40 Post ID: 152273


Pagesa

137,500 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 83.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 10 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 581 Euro
Distanca 1.55 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mihal Grameno Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 61

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te sapoperfunduar prane Shkolles se Baletit!
Me nje siperfaqe 83.2 m² neto dhe 93.8 m² ai organizohet ne:
• korridor shperndares
• ambjent ndenje dhe gatimi
• 2 dhoma gjumi
• tualet
•ballkon
Per me shume informacione na.kontaktoni