Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 180,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 05/07/2023 12:17 Post ID: 151606


Pagesa

180,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 106.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 930 Euro
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 36

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Fiori Di Bosco ne Don Bosko.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 104.8 m2.

Organizohet ne sallon ndenje, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4, eshte i invertuar dhe i mobiluar me stil modern.

Cmimi i shitjes 180.000€.