Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 161,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 28/06/2023 15:45 Post ID: 149255


Pagesa

161,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 66.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 687 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa SHKOLLA E BALETIT - Harta
Lexime 19

Informacion mbi Apartamentin:

• Sipërfaqja apartamentit: 66.22 m²
• Pozicionohet në katin e 4, të një ndërtimi të ri me ashensor.
• Planimetri shumë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Cilësia e ndërtimit sipas standarteve europiane.
• Në fazë ndërtimi.

DUHET TE PERMEND QE ESHTE CMIM KLERINGU!!!!