Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 129,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 27/06/2023 13:52 Post ID: 148937


Pagesa

129,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 107.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 575 Euro
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 29

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko (Afer kompleksit Fiori Di Bosko).

Apartamenti
ka nje siperfaqe 107.45m2, e ndare si me poshte :

Siperfaqe e apartamentit =93.64m2, Siperfaqe e perbashket=13.81m2, Siperfaqe totale=107.45m2

I organizuar ne : sallon ndenje +ambient
gatimi, dy dhoma gjumi , nje banjo dhe nje ballkon.

Ndodhet ne nje pallat te ri ndertim i vitit 2023, kati i 4, me ashensor.

Me hipoteke.

Per me shume informacione na kontaktoni.