Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 78,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 19/06/2023 11:44 Post ID: 145619


Pagesa

78,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 68.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 364 Euro
Distanca 1.83 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 15

Apartament 1+1 në shitje në Rr. “Xhanfize Keko” Porcelan

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 67.5 m2 dhe 60.20 m2 neto.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.

Pozivionohet në katin e VII-të të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti shitet i mobiluar si në foto.

Orientohet nga lindja, gjë që e bën një apartament të ngrohtë dhe plot dritë.

E pajisur me çertifikatë pronësie.

Cmimi i shitjes: 78000 euro

ID : PRO5756