Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 138,600 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 07/10/2023 15:32 Post ID: 142563


Pagesa

138,600 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 81.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 586 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 152

Apartament 1+1 për shitje, Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Tiranë.

Informacion mbi apartamentin.
• Siperfaqe (Bruto): 79.2M2
• Siperfaqe (Neto): 66M2
• Kati: 7

Organizimi:
• Koridor shpërndarës
• Ambjent ndenje
• Ambjent gatimi
• Tualet
• Dhomë gjumi


INFORMACION MBI REZIDENCEN:
• Sipërfaqja totale e ndërtimit: 32580 m²
• Kate mbi toke: 17 kate
• Kate nën tokë: 5 kate
• Godina e propozuar është konceptuar si një objekt i zhvilluar në vertikalitet.
• Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare.
• Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapsira të bollshme.

Për një Vizitë në Pronë na kontaktoni!