Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 76,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 02/06/2023 01:57 Post ID: 139217


Pagesa

76,000 Euro

Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 102.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 324 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku te Auto Kalaja - Harta
Lexime 120

Zona/Rruga : Fresku afer Auto Kalaja

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip, 102m ne katin e 2 ne nje pallat te ri me ashensore dhe teper cilesore. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe organizohet nga nje koridor ndares, nje sallon ndenje bashke me guzhinen, ka dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne zonen e Freskut afer te Restorant Qesaraka, ose te Auto Kalaja. Mund te shitet edhe me kredi bankare.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne livadh shiten shtepi ne paskuqan shtepi ne shitje 21 dhjetori kthesa e kamzes shtepi ne shitje apartment okazion prokuroria e tiranes shtepi private dajt okazion don bosko shtepi ne shitje ne berat apartamente okazion shtepi ne shitje fushe kruje okazion orikum shtepi kleringu ne shitje apartament per shitje green coast ish stacioni trenit shtepi ne shitje pallat i ri shkolla vasil shanto shtepi ne shitje ne babrru prona ne shitje tirane okazion kodra diellit shpi ne vlor apartament fier shtepi me kredi prona ne shitje apartamente ne shitje ne astir apartament te xhamlliku shpi ne shitje shtepi ne shitje ne fushe kruje apartament kthesa kamzes apartament rruga 5 maj shpi shitje fier shtepi te bukura apartament ne shitje tek shallvaret shtepi ne shitje yzberisht okazion durres shtepi okazion ne tirane shtepi ne shitje jo agjensi apartament ne institut cmimet shtepi fshati ne shitje apartament ne shitje okazion shtepi blerje astir njoftime imobiliare shitet okazion laprak shtepi ne shitje potam himare blej shtepi me keste shtepi me verand shtepi private ne paskuqan shpi ne shitje tirane shtepi tek tregu elektrik