Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 137,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 08/09/2023 11:42 Post ID: 138785


Pagesa

137,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 103.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 611 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 207

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe bruto: 100 m2.
• Kati 4.
• Fazë ndërtimi.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Kontratat e paguara (drita, ujë).
• Siguracion prone për 10 vite.
• Administrim pallati i paguar për 2 vite.
Organizimi i brendshëm:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësi të tjera:
• Tualet Incaso.
• Ndërtim me termoizolim dhe fasadë e ventiluar.
• Sistem kondicionimi Multi Split.
• Sistem Hidraulik Multi Strat.
• Parket.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!