Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 235,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 30/11/2023 11:41 Post ID: 136459


Pagesa

235,000 Euro

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 190.00 m2 me 3 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1101 Euro
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 152

ID 4131279
Ne Don Bosko perballe kompleksit Fiori di Bosko, shitet apartament 3+1 me 2 certifikata pronesie(kane qene 2 apartamente), siperfaqe totale 190 m² (165.76 m² siperfaqe neto), kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi shume cilesor. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje shume e madhe, me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. Investuar me instalimet elektrike, dritaret, grilat elektrike, ndricimi, pllakat e dushit te gjitha te sjella nga Italia. I pershtatshem per banim per personat qe duan hapesirat e medha, por edhe per investim, pasi mund te ndahet perseri ne dy apartamente dhe leshohet minimumi me qera 600 Euro secili per studentet Italiane.

Cmimi 235000 Euro