Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 230,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 10/09/2023 09:34 Post ID: 134730


Pagesa

230,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 140.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 972 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Botanik - Harta
Lexime 114

Apartament 2+1 ne shitje.
* Ndodhet ne Kopeshtin Botanik
* Eshte organizuar:
*Soxhorno shume e madhe, gatim, ndenje, ngrenie.
* 2 Dhoma Gjumi
* 2 Tualete
* Kati i 2-te banim
* Siperfaqe te brendeshme neto 118.7 m2
* Siperfaqe e perbashket 14.3
* Depo me vete 6.07 m2
* Siperfaqia totale( bruto ) 139,07 m2
* Garazh me siperfaqe 20 m ,ka lartesi 3.5 m.
* Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te vogel banimi ndertim i ri i vitit 2020-2021, cilesor tip rezidencial me ashensor, fasade e dekoruar qeramike dhe termoizoluar, instalime elektrike, hidraulike cilesore, instalim per sistem ngrohje dhe ftohje ciller, vetrata dopjo xham termike, grila.
* Orientim lindje.
* Pallati ka nje kat parkim ne nivelin 0-ro me lartesi 4.5 m, dy kate banim dhe nje kat papafingo, e regjistruar me dokumenta te rregullta hipotekore, certifikate pronesie.
* Ndodhet tek Kopshti Botanik ne nje zone shume te qete, te gjelberuar, pa levizje makinash me gjelberim dhe ajer te paster, vetem 2.3 km vije ajrore nga Sheshi Skenderej, 7 minuta me makine dhe 20 minuta ne kembe.
* Kompleksi ka administrim te mire, security, i vecuar nga ndertimet e tjera per rreth.
* Uje, drita 24 ore.
* Apartamenti eshte i investuar dhe mobiluar.
* Kondicionim me aparat qendror
me 5 dalje ne te gjithe apartamentin
* Investimi qe i eshte bere:
* Heqje pllakash patinim i ri dhe lyerje.
* Parket dhe plintusa shume cilesor.
*Mobililuar totalisht me te reja
* Shitet totalisht e mobiluar ,me te gjitha mobiljet, kuzhinen dhe elektroshtepiaket te reja.
* Aktualisht eshte dhene me qera me kontrate 1 vjecare 500 euro
* Cmimi i apartamentit 245.000 euro bashke me garazhin
* Mund te shitet dhe pa garazhin me cmim 230.00 euro.