Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 200,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 16/10/2023 09:55 Post ID: 132082


Pagesa

200,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 119.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 803 Euro
Distanca 1.82 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga 5 Maji Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 102

Shitet Apartament 2+1+Verandë.
Adresa: Tiranë, Rruga 5 Maji, Emerald Residence.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale apartamenti : 119.6m2.
• Sipërfaqe verande 34.7m2.
• Kati 8.
• Orientim jug-lindje.
• Bosh.
• Në fazë ndërtimi, me afat përfundimi 6 muaj.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, verandë.
Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekimi.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
• Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !