Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 99,450 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 07/05/2023 16:41 Post ID: 129552


Pagesa

99,450 Euro Zero Komision

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 117.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 391 Euro
Distanca 2.86 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko ,Shqiperia - Harta
Lexime 321

ARIA RESIDENCE‼️

APARTAMENTE 1+1, 2+1, 3+1 NE SHITJE NE ASTIR

Prane Vila L
Siperfaqje te ndryshme
Cmimi 850 euro / m2

1+1 me sip 69 m2, kati 3
2+1 me sip 93 m2, kati 2
3+1 me sip 117m2, kati 3

Ne faze ndertimi .
Shiten me Post Parkim(Extra)
Ndertimi ka cilesi te larte dhe standarte bashkekohore te banimit, me hapesira clodhese dhe e pozicionuar prane rrugeve kryesore.

in House Real Estate