Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 30/11/2023 16:14 Post ID: 124428


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 106.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 310 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa FRESKU - Harta
Lexime 807

Shitet Apartament 2+1.
Adresa: Rruga Thesarit.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 106.8 m2.
• Sipërfaqe neto: 95.8 m2.
• Verandë: 10.9 m2.
• Kati 5 i fundit.
• Me ashensor.
• Orientim jug-lindje-perendim.
• Bosh.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !