Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 145,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 25/10/2023 10:32 Post ID: 123172


Pagesa

145,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 114.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 679 Euro
Distanca 1.20 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 222

TEK OASIS RESIDENCE ,UNAZA E RE ! APARTAMENT 2+1+2 + POST PARKIMI PER SHITJE !


Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te frekuentuar
Si per INVESTIM ASHTU EDHE PER BANIM

๐Ÿ”ด Karakteristikat:
Planimetri e rregullt
Orientim optimalOrganizimi:
*dhome ndjenje+gatimi
* 2 dhoma gjumi
* 2 tualete
* ballkon

๐Ÿ“ Siperfaqe: 114,36 bruto nga te cilat 97,2 m2 Neto ,17,16 te perbashketa

โœ… Gjendja: e Pa mobiluar

๐Ÿ  Tipologjia: 2+1+2

โ†—๏ธ Kati i 3 banim Ndertim I ri

๐Ÿ’ถCmimi 145 000 euro

๐Ÿ“Adresa: TEK OASIS RESIDENCE , UNAZA E RE